Griszka30KR napisał(a):

Dalej ślepi?
Apropo Lecha to z tego sezonu mamy remis ,a na jesień porażkę.
|
No super, jaka taka gra zaczęła się dopiero po 2 bramkach ze spalonego, gdy Piastowi przestało się chcieć biegać i zrobiło się sporo miejsca. Pierwsza połowa to była chyba największa padaka w tej rundzie.
Oczywiście niezaprzeczalnym faktem jest to, że Kasperczak wygrywa mecze a Skorża je przegrywał. Nie wiem, może Henio zaprzedał duszę diabłu, albo jest wyjątkowym farciarzem. Ale niech nikt mi nie wmawia, że gra się jakoś znacząco poprawiła.