Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.04.2010, 20:57
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Dalej ślepi?
Apropo Lecha to z tego sezonu mamy remis ,a na jesień porażkę.
No super, jaka taka gra zaczęła się dopiero po 2 bramkach ze spalonego, gdy Piastowi przestało się chcieć biegać i zrobiło się sporo miejsca. Pierwsza połowa to była chyba największa padaka w tej rundzie.

Oczywiście niezaprzeczalnym faktem jest to, że Kasperczak wygrywa mecze a Skorża je przegrywał. Nie wiem, może Henio zaprzedał duszę diabłu, albo jest wyjątkowym farciarzem. Ale niech nikt mi nie wmawia, że gra się jakoś znacząco poprawiła.
Odpowiedz cytując