gigant napisał(a):

Mały quiz.
Z kim nie zagra Marcelo? Z Legią czy parchami?
Stawiam że z Legią.
|
Ojj teraz już nie ma takiego ciśnienia. Bo jest Jop który pokazał że można na niego postawić, jest Cleber który powoli dochodzi do dobrej kondycji fizycznej. Więc myślę że z czystym sumieniem będzie można dać "urlop" Marcelo na jeden meczyk.
A swoja drogą.. dawno coś Marcelo nic nie strzelił
