Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 27.04.2010, 20:50
gigant napisał(a):Wyświetl post
Mały quiz.

Z kim nie zagra Marcelo? Z Legią czy parchami?

Stawiam że z Legią.
Ojj teraz już nie ma takiego ciśnienia. Bo jest Jop który pokazał że można na niego postawić, jest Cleber który powoli dochodzi do dobrej kondycji fizycznej. Więc myślę że z czystym sumieniem będzie można dać "urlop" Marcelo na jeden meczyk.

A swoja drogą.. dawno coś Marcelo nic nie strzelił
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując