raindog napisał(a):

Jestem zdania, że cały mecz powinien zostać rozegrany tak, jak ostatnie 10min, tj. spokojnie, przemyślanymi podaniami oraz ze zmuszeniem rywali do gonienia za piłką.
|
No ale wtedy to już było pozamiatane i Piast grał jak bokser który marzy by dotrwać do końca walki
Ja osobiście liczyłem na bardziej składną grę - wtedy gdy było 0-0 czy 1-1, ale każdy kto ogląda Wisłę regularnie wie co jest grane i na prawdę trzeba czasu, być może zmian w składzie, by ta gra wyglądało o dużo lepiej.
3 punkty są, nerwówki nie było.Jest git
