Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 27.04.2010, 20:44
raindog napisał(a):Wyświetl post

Jestem zdania, że cały mecz powinien zostać rozegrany tak, jak ostatnie 10min, tj. spokojnie, przemyślanymi podaniami oraz ze zmuszeniem rywali do gonienia za piłką.
No ale wtedy to już było pozamiatane i Piast grał jak bokser który marzy by dotrwać do końca walki

Ja osobiście liczyłem na bardziej składną grę - wtedy gdy było 0-0 czy 1-1, ale każdy kto ogląda Wisłę regularnie wie co jest grane i na prawdę trzeba czasu, być może zmian w składzie, by ta gra wyglądało o dużo lepiej.

3 punkty są, nerwówki nie było.Jest git
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując