1q2 napisał(a):

Dobrze ****a ale gra w 1 połowie ****a słaba i 2 pierwsze gole z ****a spalonego
|
Ale k.... w końcu przegrali ponownie. k..... i mają teraz 11 punktów straty do Lecha i 8 do Legii, k.... . A tak po za tym, że zacytuje pewien klasyk polskich kabaretów "za mało k..... , k..... panowie"
