Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 27.04.2010, 20:34
Kassperr napisał(a):Wyświetl post
Czemu tutaj jest tylu sceptyków ?
Czego Wy ludzie oczekujecie od tej Wisły ?
4-1 i źle... ****a.
Dobrze ****a ale gra w 1 połowie ****a słaba i 2 pierwsze gole z ****a spalonego
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując