Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 27.04.2010, 20:33
Na Piasta taka gra wystarczyła ale na Barce w LM) to może nie być jeszcze to no ale wszystko idzie w dobrym kierunku bo w końcu wygląda to jak w ostatnich latach czyli sporo sytuacji i kilka bramek.
Dobrze, że już Boguski zaczyna coś grać więc i Brożek ruszy z brameczkami a tej siły ofensywnej nam w tej rundzie brakowało.
Jest dobrze a będzie tylko lepiej)
Odpowiedz cytując