Na Piasta taka gra wystarczyła ale na Barce w LM

) to może nie być jeszcze to no ale wszystko idzie w dobrym kierunku bo w końcu wygląda to jak w ostatnich latach czyli sporo sytuacji i kilka bramek.
Dobrze, że już Boguski zaczyna coś grać więc i Brożek ruszy z brameczkami a tej siły ofensywnej nam w tej rundzie brakowało.
Jest dobrze a będzie tylko lepiej

)