Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9344
Stary 27.04.2010, 20:30
Co do dnia otwartego to bedzie tak, ze beda robione grupy ok.25 osobowe z "przewodnikami", ktory bedzie oprowadzal po budowie. Nie bedzie mozna zagladnac w kazde miejsce ze wzgledow bezpieczenstwa.

Odpowiedz cytując