|
maro olTskul - teraz ok to już nie to samo niestety.... Najlepsze były te co szły na eksport w butelkach 0,33
ale te "krajowe" 0,5 też niczego sobie. Przez pewien czas okeja miało nie być, zniknął ze sklepów, ale ludzie w Brzesku i okolicach siętak wkurzyli, że wznowili produkcję. Ale niestety, jest gorsze.
|