Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.04.2010, 20:21
prober napisał(a):Wyświetl post
Kolejny przystanek na drodze do mistrzostwa, obok meczu z Odrą w ostatniej kolejce zapowiada się najłatwiej. Korona zajmuje 12. miejsce w tabeli i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. W 13 wyjazdowych meczach zdobyła ledwie 9 bramek.

Sześć miesięcy temu w Kielcach Wisła wygrała 3:2. To był dziwny mecz: grająca z przewagą jednego zawodnika Wisła wyszła na prowadzenie 3:0. Korona kończyła mecz w dziewiątkę, pomimo tego była blisko osiagnięcia remisu.

Za żółte kartki pauzuje Jirsak. Bardzo wskazane, by ani Marcelo ani Diaz nie dostali upomnień (takowe wykluczą ich udział w meczu z Legią).

Historia:
sierpień 2007 4:0
sierpień 2006 2:0
październik 2005 2:2 (2:0 dla Wisły po 15 minutach, w II połowie Piechna-show)

Aktualna tabela i forma:
Kod:
1. Wisła  26  57  33313
2. Legia  26  51  30333
3. Lech   25  50  31331
4. Ruch   25  47  33131
W sobotę Ruch podejmuje Legię. W niedzielę Lech gra we Wrocławiu.
Oby Ruch wygrał w sobote ,bo taki rezultat daje szanse ,ze w meczu za 2 tygodnie z Lechem takze beda grali zmotywowani
Odpowiedz cytując