prober napisał(a):

Kolejny przystanek na drodze do mistrzostwa, obok meczu z Odrą w ostatniej kolejce zapowiada się najłatwiej. Korona zajmuje 12. miejsce w tabeli i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. W 13 wyjazdowych meczach zdobyła ledwie 9 bramek.
Sześć miesięcy temu w Kielcach Wisła wygrała 3:2. To był dziwny mecz: grająca z przewagą jednego zawodnika Wisła wyszła na prowadzenie 3:0. Korona kończyła mecz w dziewiątkę, pomimo tego była blisko osiagnięcia remisu.
Za żółte kartki pauzuje Jirsak. Bardzo wskazane, by ani Marcelo ani Diaz nie dostali upomnień (takowe wykluczą ich udział w meczu z Legią).
Historia:
sierpień 2007 4:0
sierpień 2006 2:0
październik 2005 2:2 (2:0 dla Wisły po 15 minutach, w II połowie Piechna-show)
Aktualna tabela i forma:
Kod:
1. Wisła 26 57 33313
2. Legia 26 51 30333
3. Lech 25 50 31331
4. Ruch 25 47 33131
W sobotę Ruch podejmuje Legię. W niedzielę Lech gra we Wrocławiu.
|
Oby Ruch wygrał w sobote ,bo taki rezultat daje szanse ,ze w meczu za 2 tygodnie z Lechem takze beda grali zmotywowani