Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline
#
4
27.04.2010, 20:18
Nie możemy przespać początku meczu i stracić bramki, bo później będzie ten wynik trudno dogonić. Zwycięstwo nie przyjdzie nam gładko, musimy go wydrzeć Koronie. Jest coraz lepiej, wykorzystujemy sytuacje, badźmy dobrej myśli
Wisslak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisslak
Znajdź inne posty napisane przez Wisslak