Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.04.2010, 20:18
Nie możemy przespać początku meczu i stracić bramki, bo później będzie ten wynik trudno dogonić. Zwycięstwo nie przyjdzie nam gładko, musimy go wydrzeć Koronie. Jest coraz lepiej, wykorzystujemy sytuacje, badźmy dobrej myśli
Odpowiedz cytując