Wyświetl pojedynczy post
W.Star
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 27.04.2010, 20:16
OPTIMUS napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedziałem że Pawełek jest łysy.....
Pawełek Brożek.

Faktycznie, ja ten mecz oglądałem jakoś bez emocji, ale kiedy zobaczyłem Issę i jego jedno podanie piętą to momentalnie się uśmiechnąłem. I want moar this!
Odpowiedz cytując