Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
W.Star
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa
Offline
#
253
27.04.2010, 20:16
OPTIMUS
napisał(a):
Nie wiedziałem że Pawełek jest łysy.....
Pawełek Brożek.
Faktycznie, ja ten mecz oglądałem jakoś bez emocji, ale kiedy zobaczyłem Issę i jego jedno podanie piętą to momentalnie się uśmiechnąłem. I want moar this!
W.Star
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do W.Star
Znajdź inne posty napisane przez W.Star