|
Tak jak przed meczem z Piastem twierdziłem, że nie ma bata żebyśmy nie wygrali, tak teraz twierdzę to samo. Korona co prawda może sprawić lekkie kłopoty, podobnie jak dziś Piast, bo też broni się przed spadkiem, ale to my musimy pokazać więcej charakteru i wygrać. Myślę także, że Legia wygra z Ruchem, jest na gazie. A Amika ze Śląskiem niestety, ale raczej na pewno wygra. WKS w tej rundzie jest cienki, a Amika będzie miała motywację żeby wygrać ten mecz.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
|