Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 27.04.2010, 20:13
Wisslak napisał(a):Wyświetl post
Pawełek ciut lepsza gra. Bramki Boguskiego może go coś rozruszają i pokaże w ostatnich kolejkach na co go stać i jak jest nam potrzebny z przodu. Wbijamy 4 zasłużone bramki, chociaż gdyby Kirm lepiej operował prawą stroną byłby lepszy wynik. Cóż, Juszczyk wykonał dobrą robotę chociaż jej wiele nie miał. Mistrz bliziutko ...
Nie wiedziałem że Pawełek jest łysy.....
Odpowiedz cytując