Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 27.04.2010, 20:07
widziałem tylko ostatnie 30 min od wyniku 2-1 .
Gra była bardzo fajna ale Piast nie jest jakimś wymagającym zespołem.
Wynik cieszy, w końcu nie męczyliśmy się

A gra Issy po prostu miodzio żeby on częściej się tak w ofensywie udzielał.

Super mi prezent zrobili chłopaki na urodziny
Odpowiedz cytując