widziałem tylko ostatnie 30 min od wyniku 2-1 .
Gra była bardzo fajna ale Piast nie jest jakimś wymagającym zespołem.
Wynik cieszy, w końcu nie męczyliśmy się
A gra Issy po prostu miodzio

żeby on częściej się tak w ofensywie udzielał.
Super mi prezent zrobili chłopaki na urodziny
