Eleusis napisał(a):

|
No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...
|
Za dużo wymagacie. Najlepiej szczerze przyznać, że jest słaby, a każdą udaną akcję traktować jako miłą niespodziankę.
Mam tak z Łobo i przynajmniej ciśnienie tak nie skacze.