Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 27.04.2010, 20:02
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...
Za dużo wymagacie. Najlepiej szczerze przyznać, że jest słaby, a każdą udaną akcję traktować jako miłą niespodziankę.
Mam tak z Łobo i przynajmniej ciśnienie tak nie skacze.
..
Odpowiedz cytując