Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
239
27.04.2010, 20:02
Ja po oglądnięciu meczu również dołącze sie do pochwał dla Senegalczyka. Momentami te jego podania piętą do kolegów były kosmiczne!!! Najlepsze, że były cele i czasem zaskakiwały nawet odbiorców. Ten człowiek musi zagrać na nowym stadionie!
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene