Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 27.04.2010, 20:02
Ja po oglądnięciu meczu również dołącze sie do pochwał dla Senegalczyka. Momentami te jego podania piętą do kolegów były kosmiczne!!! Najlepsze, że były cele i czasem zaskakiwały nawet odbiorców. Ten człowiek musi zagrać na nowym stadionie!
Odpowiedz cytując