Marcin_fan napisał(a):

|
natomiast Issa Ba- bardzo dobry zawodnik, bardzo mi sie podoba jego gra, to jego podanie, spokój, mało strat. Mysle że trzeba z nim przedłużyć kontrakt ;]
|
Potwierdzam
A co do meczu, to wynik znacznie lepszy niż sama gra, bo jak dla mnie za tą grę to maksymalnie zwycięstwo jedną bramką nic więcej.