|
Pawełek ciut lepsza gra. Bramki Boguskiego może go coś rozruszają i pokaże w ostatnich kolejkach na co go stać i jak jest nam potrzebny z przodu. Wbijamy 4 zasłużone bramki, chociaż gdyby Kirm lepiej operował prawą stroną byłby lepszy wynik. Cóż, Juszczyk wykonał dobrą robotę chociaż jej wiele nie miał. Mistrz bliziutko ...
|