Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 27.04.2010, 20:00
Podoba mi się gra Issy.bardzo dobrze rozdziela piłki dużo widzi i kreuję grę.Mam wrażenie ,że może to być rozgrywający z prawdziwego zdarzenia po Szymkowiaku.Forma rośnie i widać ,że gra pomału się klei.Cieszy mnie to bardzo.
Odpowiedz cytując