Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 27.04.2010, 20:00
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, Kirm pojedzie do RPA tam zagra 3 dobre mecze, sprzedać pewnie koło miliona ojro z pocałowaniem ręki!
No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...
Odpowiedz cytując