Sylwek1906 napisał(a):

|
Dobrze, Kirm pojedzie do RPA tam zagra 3 dobre mecze, sprzedać pewnie koło miliona ojro z pocałowaniem ręki!
|
No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...