Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 27.04.2010, 19:59
natomiast Issa Ba- bardzo dobry zawodnik, bardzo mi sie podoba jego gra, to jego podanie, spokój, mało strat. Mysle że trzeba z nim przedłużyć kontrakt ;]
Odpowiedz cytując