Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.04.2010, 19:58. [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Kolejny przystanek na drodze do mistrzostwa, obok meczu z Odrą w ostatniej kolejce zapowiada się najłatwiej. Korona zajmuje 12. miejsce w tabeli i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. W 13 wyjazdowych meczach zdobyła ledwie 9 bramek.

Sześć miesięcy temu w Kielcach Wisła wygrała 3:2. To był dziwny mecz: grająca z przewagą jednego zawodnika Wisła wyszła na prowadzenie 3:0. Korona kończyła mecz w dziewiątkę, pomimo tego była blisko osiagnięcia remisu.

Za żółte kartki pauzuje Jirsak. Bardzo wskazane, by ani Marcelo ani Diaz nie dostali upomnień (takowe wykluczą ich udział w meczu z Legią).

Historia:
sierpień 2007 4:0
sierpień 2006 2:0
październik 2005 2:2 (2:0 dla Wisły po 15 minutach, w II połowie Piechna-show)

Aktualna tabela i forma:
Kod:
1. Wisła  26  57  33313
2. Lech   26  53  13313
3. Legia  26  51  30333
4. Ruch   26  50  31313
W sobotę Ruch podejmuje Legię. W niedzielę Lech gra we Wrocławiu.
Ostatnio edytowane przez prober : 28.04.2010 o godz. 20:00.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując