Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline
#
225
27.04.2010, 19:56
Według mnie Juszczyk i Pawełek nie popełniają dużo błędów i są w dobrej dyspozycji. Nie ma Pawełka, Juszczyk go godnie zastępuje. W końcu coś cieszy jeśli chodzi o bramke.
Wisslak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisslak
Znajdź inne posty napisane przez Wisslak