Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 27.04.2010, 19:56
Według mnie Juszczyk i Pawełek nie popełniają dużo błędów i są w dobrej dyspozycji. Nie ma Pawełka, Juszczyk go godnie zastępuje. W końcu coś cieszy jeśli chodzi o bramke.
Odpowiedz cytując