Robek napisał(a):

ale to juz jest chyba ze dwa lata
teraz jest im ciezko sie oduczyc
|
Od początku sprawiał wrażenie takiego.. hmm, szaraczka? Może nie, bardziej lisa pola karnego który żyje z dokładnych podań kolegów, bez efektownych dryblingów i jakiejś znakomitej techniki, być może w sytuacjach jakie ma Brożek sprawdziłby się jako taki skuteczny napastnik.