Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 27.04.2010, 19:48
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia czemu oni maja taka fatalna technike,chodzi o przyjecie pilki i dokladne podania nawet na krotka odleglosc,co sie z nimi stalo pod tym wzgledem
ale to juz jest chyba ze dwa lata
teraz jest im ciezko sie oduczyc
Odpowiedz cytując