Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 27.04.2010, 19:46
Mnie zastanawia czemu oni maja taka fatalna technike,chodzi o przyjecie pilki i dokladne podania nawet na krotka odleglosc,co sie z nimi stalo pod tym wzgledem
Odpowiedz cytując