Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 27.04.2010, 19:42
no! dobre to było hehe, ale urwał

skeba napisał(a):Wyświetl post
Dobrze byłoby gdyby Hristov wszedł na 15 minut i pokazał coś.
coś czuję, że Kasper odstawił Bułgara na dobre, a szkoda, bo tak na prawdę kolo szansy nie dostał...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2010 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując