Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 27.04.2010, 19:38
Nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Mecz jest szybki, żywy, widać że chociaż trochę naszym zależy. Widać jaką stratą była przerwa Boguskiego. Rozkręca się chłopak z meczu na mecz, podobnie jak Brożek zaczyna odważniej grać. Dobrze robi im ta gra co 3 dni, łapią wreszcie kondycję. Widać doskonale, że piłkarze byli tragicznie przygotowani do rundy, w takiej miernej formie jaką teraz mają połknęliby Arkę, GKS i nie myślelibyśmy teraz o Lechu za plecami.
Juszczyk to ie jest bramkarz dla Wisły, Kirm do sprzedania, nie wiem czemu Kasperczak go wpuścił.
Odpowiedz cytując