Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
180
27.04.2010, 19:31
AS82
napisał(a):
3-1 brawo,ale gra nadal bardzo słaba
Bardzo słaba? To chyba dziwnie pojmujesz znaczenie słowa 'słaby'. W skali 0-10 'bardzo słabo' to pewnie jakieś 1-2, Wisła gra lepiej (ja bym dał 5,5).
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober