Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 27.04.2010, 19:28
Nie ogarniam tego. W każdej lidze + powtarzają jak amen w pacierzu żeby promować ofensywny futbol i puszczać takie sytuacje, a teraz Brożek wystawił może 1/3 buta za tą linię i już mówią o katastrofalnym błędzie sędziego.
Odpowiedz cytując