Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
173
27.04.2010, 19:26
Cytat:
Skeba, weź jeszcze po nich pojedź bo ja chce kolejnych goli
Cytat:
Małecki dziś niewidoczny, bardzo mało akcji z jego strony.
Kirm, nic nie dała jego zmiana. Na razie bez polotu
Odnośnie sędziów - dwie bramki ze spalonego, trochę wypaczł wynik, ale ja się tym zupełnie nie przejmuje
Jak nie raz nas robili w balona, to nikt nic nie mówił
Haha, ja to mam jakiś dar
, co pokrytykuje to pare minut po bramka pada.
skeba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skeba
Znajdź inne posty napisane przez skeba