Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 27.04.2010, 19:25
Narzekajcie dalej nie daje sie czytac waszego belkotu tu. Tak Kur.wa zdjac Brożka ja nie wiem co to za debile tu pisza na tym forum. Wstyd. "Kibice" ****a!!
Odpowiedz cytując