Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 27.04.2010, 19:24
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)

Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...
Spodziewałeś się jakiejś nieprawdopodobnej przemiany? Bo ja nie. Widać, że Kasperczak próbuje im wpajać taktykę gry skrzydłami, jak to było za jego poprzedniej kadencji, ale niestety chęci( i umiejętności także) są najważniejsze. Pokazuje to choćby dyspozycja pewnego Słoweńca, skrzydłowego, reprezentanta kraju badź co bądź...
Odpowiedz cytując