jasnyGwint napisał(a):

Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)
Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...
|
Spodziewałeś się jakiejś nieprawdopodobnej przemiany? Bo ja nie. Widać, że Kasperczak próbuje im wpajać taktykę gry skrzydłami, jak to było za jego poprzedniej kadencji, ale niestety chęci( i umiejętności także) są najważniejsze. Pokazuje to choćby dyspozycja pewnego Słoweńca, skrzydłowego, reprezentanta kraju badź co bądź...