Eleusis napisał(a):

|
Przejmujesz sie ludzkim gadaniem? Takie jest zycie, jak strzela jeszcze jedna, dwie bramki to nikt o tym nie bedzie pamietal. Tylko "najzagorzalsi" "fani" Legii i Lecha.
|
Nie ciśnij tak po kibicach Legii/Lecha, bo teorie spiskowe to akurat domena 3/4 formumowiczów z TWSD...
Dlatego cieszę się z tych spalonych, może niektórym zamknie to mordy na przyszłość

Widać bowiem, że nam też czasem "pomagają" ...