Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 27.04.2010, 19:23
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
Przejmujesz sie ludzkim gadaniem? Takie jest zycie, jak strzela jeszcze jedna, dwie bramki to nikt o tym nie bedzie pamietal. Tylko "najzagorzalsi" "fani" Legii i Lecha.
Nie ciśnij tak po kibicach Legii/Lecha, bo teorie spiskowe to akurat domena 3/4 formumowiczów z TWSD...

Dlatego cieszę się z tych spalonych, może niektórym zamknie to mordy na przyszłość Widać bowiem, że nam też czasem "pomagają" ...
Odpowiedz cytując