|
Nie narzekać! Jest progres, wolę oglądać taką chujnię ale z bramkami niż bez nich jak to bywało w tej rundzie. Chodzi o wypunktowanie rywala a nie piękny styl. Styl i zaangażowanie pokazaliśmy w meczu z Barceloną Wschodu. Nie da się grać pięknie i na pełnych obrotach co 3 dni.
Раз два трзы, Туск ухади!
|