Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 27.04.2010, 19:20
prober napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz sobie. NAPRAWDĘ nie widzisz żadnej różnicy?

Przecież Wisła Skorży z 20 kolejek sezonu 09/10 i Wisła Kasperczaka 2010 to dwie różne drużyny, gołym okiem widać.
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)

Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...
Odpowiedz cytując