prober napisał(a):

Żartujesz sobie. NAPRAWDĘ nie widzisz żadnej różnicy?
Przecież Wisła Skorży z 20 kolejek sezonu 09/10 i Wisła Kasperczaka 2010 to dwie różne drużyny, gołym okiem widać.
|
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)
Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...