Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 27.04.2010, 19:18
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
No qźwa teraz będzie .......enie że sędziowie nam sprzyjają :/
Przejmujesz sie ludzkim gadaniem? Takie jest zycie, jak strzela jeszcze jedna, dwie bramki to nikt o tym nie bedzie pamietal. Tylko "najzagorzalsi" "fani" Legii i Lecha.
Odpowiedz cytując