mozdzierz napisał(a):

|
No qźwa teraz będzie .......enie że sędziowie nam sprzyjają :/
|
Przejmujesz sie ludzkim gadaniem? Takie jest zycie, jak strzela jeszcze jedna, dwie bramki to nikt o tym nie bedzie pamietal. Tylko "najzagorzalsi" "fani" Legii i Lecha.