Panowie kopacze , nie martwcie się , jeszcze tylko 4 mecze w których znowu zagracie na maksa , dacie z siebie wszystko , pokażecie swoją wirtuozerię , może nawet Mistrza zdobędziecie , poskakamy sobie jeszcze na rynku i ...wymarzone , zasłużone...WAKACJE.
Zapomniałbym o tej marnej kasie jaką za "to coś" bierzecie.