|
jedyne co mnie przeraża w Wiśle to jest to że na OFICJALNYM forum KIBICÓW Wisły 70% UŻYTKOWNIKÓW to kibice sukcesu a określając jednym słowem FRAJERZY. To mnie demotywuje. Wisła gra jak gra, większość zawodników po kontuzjach, wiec przestancie płakać. ale rzeczywiście huj z mistrzem, ważne grać zajebiscie i być na ósmym miejscu. starzy powinni wam odciąć neostradę.
|