tomasz_19 napisał(a):

|
nie chcę takiego mistrza Polski, radosny w....... się szykuje w pucharach... bez komentarza :/
|
tak czytam Twoje posty z dwóch ostatnich stron..
Chłopie weź się przejdź bo bredzisz głupoty.
i do tego żalisz się tu na forum jak księdzu w konfesjonale..
Masz racje zajmijmy 16 miejsce.bedzie lepiej prawda?