Klątwa Łobo przeniosła się na Boguskiego

? Ogólnie dość słabo po całkiem dobrym spotkaniu z ziemniorami.
Juszczyk pomimo iż był bez szans przy bramce nie jest ani nigdy nie był bramkarzem na pierwszy zespół. Jak nie wygramy tego meczu to bedzie to mega frajerstwo!!!!!