skeba napisał(a):

MI się przykro robi jak Brożka ogląda, ale Boguski to też rewelacji nie gra.
Paweł uderzył łądnie, ale pózniej juz z podaniem problem ma.
Boguski jest slaby fizycznie, przepchac sie z obroncami nie potrafi.
pokrytykuje troche, to ktos z nich brameczke strzeli
|
A mi się robi przykro jak patrzę na całą drużynę, przecież tego się nie da oglądać. Gramy fatalnie, na stojąco, nie ma klepki, nie ma pomysłu na rozegranie ataku, nie ma pressingu... diametralnie różny obraz gry niż z Lechem. Ja nie wiem, czy im się nie chce, czy są zmęczeni... przecież nie podejrzewam ich o brak umiejętności. Wystarczy, żeby zagrali jak w I połowie z Amicą...