Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 27.04.2010, 18:48
to jest przerażające, że zawodnicy którzy jakby nie było mają jakieś tam doświadczenie nie potrafią rozegrać kilku celnych podań z pierwszej piłki... a piłka notorycznie im odskakuje... wtf? <rotfl>
Odpowiedz cytując