Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 27.04.2010, 18:46
Cytat:
Przykro mi się robi patrząc jak gra Boguski
MI się przykro robi jak Brożka ogląda, ale Boguski to też rewelacji nie gra.
Paweł uderzył łądnie, ale pózniej juz z podaniem problem ma.
Boguski jest slaby fizycznie, przepchac sie z obroncami nie potrafi.
pokrytykuje troche, to ktos z nich brameczke strzeli
Odpowiedz cytując