Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 27.04.2010, 18:42
Gra Wisły drażni niesamowicie. Problem sprawia celne oddanie 3 podań. Niektórzy piłkarze Wisły myślą, że mogą sobie chodzić po boisku a piłka sama wpadnie do bramki. Więcej agresji,szybkości i dokładności.
Odpowiedz cytując