Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
89
27.04.2010, 18:27
zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego
Mam nadzieje że piast się teraz otworzy i dostaną brame na 2-0
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992