Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.04.2010, 18:27
Yeaaaah. Brożek świetnie, Boguski jeszcze lepiej !!!

Zawsze jak kogoś pokrytykuje, to później się rehabilitują. Wczoraj pisałem na forum Legii, ze czesto tak jest, ze druzyna gorsza wygrywa spotkanie. 2 minuty po notce, padła bramka dla nich he
Odpowiedz cytując