Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.04.2010, 18:08
kolend napisał(a):Wyświetl post
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/
Spokojnie Ba jest na ławce. Ostatnio nie grał więc tak z marszu nie wskoczy do składu.
..
Odpowiedz cytując