crazykaro napisał(a):

|
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?
|
Zdarzać się zdarzają. Casillas albo Akinfiejev gdzieś w tym wieku wywalczyli sobie miejsca w bramkach w swoich klubach.